Dowcipy

Ważna informacja!

Zobacz inne strony na zajawqa.pl

Dowcipy i dobry humor to tylko część naszego portalu rozrywkowego. Ogólnie rzecz biorąc życie jest zbyt krótkie, aby być poważnym. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko jest śmieszne co jest śmieszne, ale dopiero to wprowadza w dobry humor co się komu podoba. Mając to na uwadze prosimy o wyrozumiałość, gdy dowcip okaże się dla Ciebie żenujący, gdyż dla drugiej osoby może być czymś wspaniałym. No i oczywiście na odwrót też może się tak zdarzyć.
Portal rozrywkowy zajawqa.pl ma celu nieść ze sobą rozrywkę. Staramy się rozwijać i wciąż dodawać nowe pozycje. Obecnie pragniemy zaproponować kilka stron, które być może Was zainteresują.


Horoskopy dla wszystkich i na każdą okazjęW naszym portalu rozrywkowym znajdziesz horoskopy te najbardziej znane i popularne oraz te, które są równie ciekawe, ale nie wiedzieć czemu bywają mniej doceniania. Wśród wielu masz do dyspozycji horoskop na dziś i na jutro, które są krótki przepowiedniami nie tylko dla konkretnego znaku Zodiaku, ale dla każdego dnia urodzin. Jest też klasyczny horoskop zodiakalny w który przedstawia charakterystykę osobowościową w sensie ogólnym. Jeśli chodzi o relacje zachodzące między kobietą a mężczyzną to polecamy następujące horoskopy: intymny odnoszący się do spraw łóżkowych; partnerski dający odpowiedź kim warto się zainteresować a kogo lepiej unikać; miłosny z którego dowiesz jaki w miłości jesteś Ty, ale i osoba o której myślisz. Pozostałe horoskopy z którymi możesz zapoznać się na naszych stronach to: miesięczny, roczny, galijski, celtycki, majów, chiński oraz zodiakalne horoskopy dla nastolatek a także dla dzieci i rodziców. Wszystko to odnajdziesz w tym miejscu --> Horoskop

.

Wróżby i inne przepowiednie oraz charakterystykiO tym, że liczby rządzą światem naukowcy wiedzą od tysiącleci. Co prawda ci sami naukowcy twierdzą, że numerologia jest pseudonauką i nie ma nic wspólnego z rzeczywistym obrazem świata, ale tym samym jakby sobie nieco zaprzeczali. Nie wchodząc w szczegóły warto jednak sprawdzić co o mnie mówi numerologia. Być może jednak chcesz się dowiedzieć jakie są sposoby wróżb oraz co wynika z tych wróżb? Dzięki naszym stronom nauczysz się wróżyć z kart, z ręki, dowiesz się jakie są wróżby świętojańskie, wielkanocne, andrzejkowe, wigilijne i bożonarodzeniowe, sylwestrowe oraz noworoczne. Uzyskasz też wiedzę jakie prognozy można wyciągnąć na podstawie wróżb z kostek domina i do gry oraz z ułożenia fusów kawy lub herbaty. Szczególnej uwadze polecamy dwie pozycje. Pierwsza z nich nosi miano fizjonomika czyli wszystko o tym co można wyczytać z ludzkiej twarzy oraz jakie wnioski z tego można wyciągnąć. Układ poszczególnych elementów twarzoczaszki charakteryzuje bowiem osobowość każdego z nas. Drugą równie ciekawą pozycją jest poradnik grafologii dzięki któremu można określić osobowość na podstawie charakteru pisma. Zaskakujące jest to, że wielu z tych, którzy twierdzą, że dobrze siebie znają po zapoznaniu się z tym samouczkiem dochodzą do wniosku, że nic o sobie nie wiedzieli. Grafologia pokazuje również jak człowieczy los oddziałuje na charakter pisma, który chociaż podobny jednak się zmienia. Po tym jak kto pisze można nawet poznać jaki miał wtedy nastrój. Czy był podekscytowany, zdenerwowany, podniecony czy też emanował spokojem i radością życia.


Testy twojej osobowościPragniemy zainteresować Państwa psychozabawami. Jak sama nazwa wskazuje dział ten odnosi się do psychologii a jednocześnie jest formą zabawy. Nie mniej jednak rozwiązując poszczególne testy możesz uzyskać wiedzę jaki naprawdę jesteś, a nie to co ci się wydaje. Dowiesz się również jak widzą cię ludzi, a to przecież jest wiedza bezcenna, bo pozwala albo zmienić swoje postępowanie, albo jeszcze bardzie wyostrzyć pozytywne cechy. Oczywiście są też psychozabawy mające na celu nieco przybliżyć przyszłość. Przecież to jaki jesteś determinuje Twój los. Dowiesz się więc coś o miłości, o swoim zdrowiu i o tym co może się zdarzyć jeśli będziesz postępować jak obecnie lub jeśli diametralnie zmienisz swoje postępowanie.


Piękny umysł - myśliTa część portalu rozrywkowego zajawqa.pl prezentuje przemyślenia najtęższych umysłów świata. Niektóre z nich są smutne a czasami nawet nieco przygnębiające. Inne są wesołe a nawet śmieszne. Te myśli mają jednak jedną wspólną cechę. Otóż prowokują czytającego do zastanowienia się nad wartościami i własnym życiem. Często weryfikują poglądy i zmieniają pogląd na świat i otaczającą nas rzeczywistość. Czytaj myśli o których wiesz, że mówią prawdę, ale ty do tej pory nie potrafiłeś wyartykułować tych prawdDowcipy


Tymczasem zapraszamy do powrotu do dowcipów. Mamy nadzieję, że wprowadzą one was w dobry humor lub chociaż na waszych ustach pojawi się uśmiech. Dowcipy przeznaczone są przede wszystkim dla dorosłych, ale nawet mówiąc o sexie staramy się to czynić z wyczuciem, by nie były wulgarne. Życzymy miłej zabawy i uśmiechu.
Opublikowano 2018-01-06 13:52:13 przez Admin

Komentarze

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki. OK, rozumiem